Prosím nevšímejte si grafických detailů, na všem se pracuje. ^^

Better life..?

7. listopadu 2014 v 23:45 | Angie |  • Mé názory a myšlenky •
Prosím, věřte mi, že tento článek není v žádnem případě myšlen urážlivě k holkám. A pokud jsi ty ten typ, o kterém se zmiňuji níže, tak pochop, že svůj názor jsem vzala u jistých, mně známých a konkrétních případů. Možná se pletu.


Já budu kluk a hotovo. ˇ-ˇ

Poslední dobou jsem si začala všímat několika věcí, několika rozdílů mezi holkou a klukem, které jsem předtím ignorovala. A uvědomila jsem si... Že kluci se mají prostě líp. :D
Ale tohle nebude článek typu: "Kluci nikdy nepoznají jaké to je rodit, nebo každý den vstávat v 5 ráno dělat si make-up.. Ženy jsou mnohem statečnější, mnohem víc toho snesou.." -.- O tomhle nemluvím. V tomhle článku nechci obhajovat ženy, chci poukázat na to, proč bych si např. já pod sromeček přála... opačné pohlaví.1. Sehranost
Ano, tak to je. Holky jsou ve většině případů hrozné potvory. Rozdělují se navzájem na hezčí a méně hezké, oblíbené a neoblíbené, roztomilé a trapné. Nikdy jsem neviděla žádné kluky, co by toto dělali. Další věc je, že se nepomlovají. Skvělá vlastnost.
Umějí si odpouštět, jsou k sobě navzájem upřímnější, nevrážejí si navzájem kudlu do zad. A tak bych mohla pokračovat dál.

2. Vzhled
Myslím, že tohle slovo pro ně nemá bůhvíjaký význam, maximálně si na hlavu sem tam plácnou gel na vlasy, and that's it. Jsou spokojenější sami se sebou, mají se rádi, nepotřebují trávit několik hodin v kadeřnictví ani na manikúře. Jsou sví, a v tom je to kouzlo.

3. Obecný pohled
Obecný pohled na ženu a muže je jiný. Když člověk řekne žena, já osobně si představím nějakou bohatou američanku, s kabelkou od Gucciho (doufám, že Gucci dělá kabelky xDD), značkovém oblečení. Představím si ženu, která každý den tráví značnou část dne v kosmetických salonech, obchodech, a ven nikdy nesmí chodit nenamalovaná, protože jinak by se musela studem propadnout.
A když někdo řekne dívka... Vidím jednu z těch holek, které nevydrží ani minutu bez mobilu, FB, všem hrdě rozesílají svá krásná selfie a na větu "Ty jsi ale hezká", reagují "Ale nepřeháněj, ty jsi stokrát hezčí". *facepalm*
Vždycky, vždycky, když procházím kolem nějaké skupiny holek, nemusím poslouchat, abych věděla, čemu se smějí, o čem se baví. "On je táák, roztomiloučkej, úplně ho lovuju", a já bych se nejraději někam zahrabala.

Je to tak ponižující. Mám strach, že takhle vidí slovo Holky i víc lidí, než jen já. Ten kdo mě nezná, by si mohl myslet, že jsem na tom stejně. Ale- nejsem.

Druhá skupina holek, jsou naopak ty holky, které se snaží schválně být co nejvíc drsné. Nebudu se tady v tom moc rozepisovat. Jen znám konkrétní případy, které to dělají jen proto, aby byly zajímavé, ne proto, že jsou takové doopravdy. Nevím jak to mají ty ostatní, ale zrovna těm, co znám, bych ráda řekla, že dlouhodobá přetvářka nikomu neprospívá.

A teď... Co to druhé pohlaví?
Vidím je, jako skupinu lidí s vlastnostmi viz. výše. Jako sehranou skupinu, do určitého věku možná trochu 'hloupou', ale později... Mají dlouhá přátelství, nestresují se svým vzhledem, jsou podle mě ve svém životě spokojenější. Aspoň někteří.

Při slově Kluk nevidím jednotlivce, ale celek.

4. YAOI
Uh, co k tomu dodat. :D Tohle je spíše podle vlastního... vkusu. xD

Kvůli těmhle 4 faktorům, bych chtěla být kluk. všechno by bylo jinak, možná líp, možná ne. Ale ráda bych to aspoň zkusila. :D POZOR- to neznamená, že se chci nechat přeoperovat. xD

Vidíte to jinak? ^^

Angie
 


Komentáře

1 Kasumi-chan Kasumi-chan | Web | 8. listopadu 2014 v 18:25 | Reagovat

Yuri je taky faj-- I-I mean... :_D
K té sehranosti bych měla jen takový 'rýp', že ne všichni jsou k sobě tak hodní jako třeba ve Free!. Krutá realita :D Ale pochybuju, že by měl nějakej kluk debilní poznámky k postavě jinýho... Yeah.
Možná jsi v minulém životě byla kluk a teď se ti po tom stýská? :'D
Srsly, nevim. Něco si o takových věcech asi přečtu ^^'
Hezky sepsaný :D

2 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 17. listopadu 2014 v 18:52 | Reagovat

Naprosto souhlasím. Dnešní holky jsou něco strašného, a tak se nedivím, proč to takhle vidíš. Fakt, kdyby nebylo holek jako jsi ty, dnešní ženskou komunitu bych nenáviděla. :D
Být klukem... Můj sen. :D Opravdu, všechny body jsi vystihla, a já to vidím úplně stejně. Občas si přeji, abych se probudila jako kluk... Bylo by to překvapení k nezaplacení. :D
Ještě jednou podotýkám, úplně mi mluvíš z duše. ^^

3 Natsuki xD Natsuki xD | Web | 21. prosince 2014 v 21:42 | Reagovat

OMFG! :D Takovejch holek na škole máme, že bych je ani nestačila spočítat. xDD ;) Upřímně je to k pláči. :D Jak někdo nemá značkové oblečení, tunu make-upu na ksiftu a Iphone je looser bez špetky stylu. Svět jde doprdele takhle to, řeknu i když toho už, jste si nejspíše všimli.. A navíc na naší škole to jsou nejen holky. ;) I kluci jsou takoví, teda nevím jestli to tak je jen u nás, ale v naší škole je kupa nagelovanejch machříků, kteří si hrajou na něco co nejsou a taky pomlouvaj. :D ;)
Jak psala už Reina "Mluvíš mi z duše."
Super článek! :)

4 Yuna Yuna | Web | 16. ledna 2015 v 14:25 | Reagovat

Mám to úplně stejně, to mi věř :D Měla jsem se narodit jako kluk :D
Lol...já jsem ráda, že většina mých kamarádů jsou kluci :D jsou střelení, nepomlouvají a rozumím jim více. Nad dívčími tématy o kterých debatují jen převracím oči a nevyjadřuju se

5 Angie Angie | Web | 7. února 2015 v 19:45 | Reagovat

[1]: Možná :'D A díky. ^^

[2]: Mockrát děkuji. Nějak se pořád nepřestávám divit, že kluci většinou holky nevymění za kluka. Já bych ty každodenní kecy snášet nemohla. :D

[3]: No, upřímně takové kluky mi zase ani nemáme. o.o Možná proto na to mám trochu zkreslený pohled, ale opravdu, rivalitu mezi kluky jsem nezažila.
A moc děkuji. ^^

[4]: Jé, já bych taky chtěla nějakého klučičího kamaráda. :D Bohužel naši kluci jsou nějak nedospělí a chovají se jako děti, tak asi musím ještě pár let vydržet. ._.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama